Pracovní místa

Technoložka (technolog), rozpisářka (rozpisář)

Technické nebo podobné vzdělání minimálně s maturitou a dvouletou praxí. Velmi dobrá komplexní uživatelská znalost práce na PC. Pečlivost a důslednost. Zpracovává rozpisy materiálu pro zakázky, zodpovídá za vystavování výdejek, pořizuje a vkládá data do informačního systému, vede archiv norem a zakázek útvaru technologie, podílí se na optimálním využití skladových zásob  Obsazování funkce se uskuteční formou výběrového řízení.

Projektový manažer / Projektová manažerka

VŚ strojní, USO strojní pouze s dlouholetou praxí; praxe v oboru nebo příbuzném oboru v délce minimálně 5 let; velmi dobrá aktivní znalost AJ nebo RJ; komplexní znalost práce na PC; ŘP sk B.- aktivní řidič-ka; velmi dobré komunikativní schopnosti; vysoká technická zdatnost; analytické myšlení; velmi dobré organizační schopnosti; obchodní schopnosti. Zkušenosti s jednáním s významnými zákazníky. Pracovní pozice bude obsazována formou výběrového řízení.

Svářeč, zámečník, kotlář

Svářeč minimálně se základním kurzem a velkou praxí, optimálně státní svářeč s platnými zkouškami EN 287-1-121,135; schopnost kvalitního svařování; práce s elektrickým i vzduchovým nářadím; dělení, tváření, broušení, vrtání materiálu. Sestavování dílů do celku podle výkresové dokumentace. Obsluha zdvihacích a vázacích zařízení. Provádění funkčních a tlakových zkoušek při výrobě tlakových nádob. Součástí výběrového řízení je teoretická zkouška znalosti čtení technické dokumentace a praktická zkouška svařování. Zdravotní způsobilost – hluk, prach, vibrace, práce ve výškách. Možnost profesního a kvalifikačního růstu.